BLEONA I HEQ FARE BIKINIT NË PLAZH/ Mamaja e saj e filmon teksa futet për tu larë (FOTO) – AlpeGossip
BLEONA I HEQ FARE BIKINIT NË PLAZH/ Mamaja e saj e filmon teksa futet për tu larë (FOTO)

BLEONA I HEQ FARE BIKINIT NË PLAZH/ Mamaja e saj e filmon teksa futet për tu larë (FOTO)

Bleona Qereti vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes së mediave dhe çdo e re nga jeta e saj private apo profesionale përbën kuriozitet për publikun. Pasi ndjenji për pak kohë në Shqipëri, Bleona është rikthyer në Amerikë dhe po shijon plazhin e Miamit.

Nga atje këngëtarja ka postuar një video të realizuar nga mamaja e saj teksa ndodhen në plazh. Bleona shihet t’i ketë hequr bikinit në pjesën e sipërme dhe topless shfaqet duke futur në det duke treguar kështu trupin me forma perfekte.

“Oli Qereti mirë ta bëra që e nxora pse më xhirove ti? Oli tani me dhimbje koke nga gazetat”, shkruan Bleona në video.

Kujtojmë që pak ditë më parë këngëtarja publikoi videoklipin e saj më të ri “Monster” që u pëlqye shumë nga publiku.