Në GARË për LUKS të shfrenuar. Këto janë shifrat marramendëse që shpenzojnë vipat për tu dukur – AlpeGossip
Në GARË për LUKS të shfrenuar. Këto janë shifrat marramendëse që shpenzojnë vipat për tu dukur

Në GARË për LUKS të shfrenuar. Këto janë shifrat marramendëse që shpenzojnë vipat për tu dukur

Dua Lipa është një ndër këngëtaret shqiptare më të dëgjuara në botë dhe ndër më të pëlqyerat njëkohesisht. Suksesi i “New Rules” ishte kulmi i karrierës se Dua-s, këngë kjo që e bëri artiste të konfirmuar ndërkombëtare. Por këtë herë do flasim për veshjen e saj dhe në këtë rast çizmet. Faqja @shikocfareveshinvipat ka treguar se çizmet e Dua Lipas kushtojnë plot 3735-së Euro por nëse shohim ato të bukuroshes shqiptare, Adelina Tahirit shohim se çmimi shkon më shumë se dyfishi i çizmeve të Duas.