SYTË XIXA/ Miriam Cani tregon unazën e martesës, shkëlqen si një diamant (FOTO) – AlpeGossip
SYTË XIXA/ Miriam Cani tregon unazën e martesës, shkëlqen si një diamant (FOTO)

SYTË XIXA/ Miriam Cani tregon unazën e martesës, shkëlqen si një diamant (FOTO)

Këngëtarja e njohur Miriam Cani dhe partneri i saj në të njëtin profesionon Alban Skënderaj janë një prej çifteve të shoëbizzit më të dashur për publikun shqiptar.

Ata janë prindër të një vajze, Amelisë, ndërsa Miriami tashmë është në pritjen e ëmbël të një fëmije të dytë.

Kujtojmë që gjatë verës kur çifti realizoi edhe klipin e këngës ‘Duamë’, në ishujt Maldives teksa çifti zhvilluan edhe një ceremoni martese.

Ndërkohë që klipi i këngës u prit shumë mirë nga të gjithë fansat dhe ceremonia dukej me të vërtetë madhështore dhe e pakrahasueshme, nuk kishim vënë re detajin më të rëndësishëm, unazën në gishtin e Miriamit.

Postimi i Miriamit në Instagram

Por në një  postim të fundit në Instgram, ku ka nxjerrë në pah dorën e majtë në të cilën shkëlqen një unazë  shumë e bukur.