Një tjetër “miss” krah Manushit/ Zbulohet imazhi i ri i “Top Channel” (FOTO) – AlpeGossip
Një tjetër “miss” krah Manushit/ Zbulohet imazhi i ri i “Top Channel” (FOTO)

Një tjetër “miss” krah Manushit/ Zbulohet imazhi i ri i “Top Channel” (FOTO)

Xhilda Luzi, është emri më i ri që do të bëhet pjesë e ekranit të “Top Channel”. Për ata që nuk e njohin Xhilda ka mbajtur kurorën e “Miss Durrësit”, është angazhuar në televizion si dhe me partitë politike. Lajmin e ka bërë me dije vetë ajo, ku njofton se së shpejti do të shfaqet krah Manushit.

Mesa duket Edi Manuhi në këtë përvojë të parë si drejtues në programin e të dielës në “TCH” nuk do jetë vetëm me Fjoralba Ponarin, por edhe me bukuroshen kaçurrelse Xhilda Luzi. Është mësuar gjithashtu që në këtë program do të ketë të përfshirë edhe emra të tjerë të njohur.