DOLI SIÇ E KA BËRË NËNA NATYRË/ Ja foto që Alesia Bami e fshiu menjëherë – AlpeGossip
DOLI SIÇ E KA BËRË NËNA NATYRË/ Ja foto që Alesia Bami e fshiu menjëherë

DOLI SIÇ E KA BËRË NËNA NATYRË/ Ja foto që Alesia Bami e fshiu menjëherë

Alesia Bami është padyshim një nga modelet më të komentuara në media e rrjete sociale. Ajo tërheq vëmendjen jo vetëm mbrëmjeve në “Stop”, por edhe në Instagram me fotot që poston.

Sot Alesia ka postuar një foto ku shfaqet siç e ka bërë nëna natyrë, pra pa asnjë pikë makeup, ujë dhe sapun. Foto menjëherë ka marrë komente të shumta dhe komplimenta për modelen.

Mirëpo nuk ka vonuar shumë dhe Alesia e ka fshirë postimin për arsye që ende nuk dihen. Foto nuk gjendet më në profilin e saj.