PREKËSE/ Beatrix bën DEDIKIMIN MË TË NDIER për ditëlindjen e babait: “Më mungon çdo ditë… “(FOTO) – AlpeGossip
PREKËSE/ Beatrix bën DEDIKIMIN MË TË NDIER për ditëlindjen e babait: “Më mungon çdo ditë… “(FOTO)

PREKËSE/ Beatrix bën DEDIKIMIN MË TË NDIER për ditëlindjen e babait: “Më mungon çdo ditë… “(FOTO)

Beatrix Ramosaj shpesh përmes postimeve të saj ka treguar që i mungon tej mase babai i saj e që ka shumë mall për të.

Këngëtarja sot në llogarinë Instagram ka postuar një instastory ku ka bërë një urim tejet emocionues për ditëlindjen e babait të saj të ndjerë.

“Urime ditëlindja engjëlli im i ëmbël i parajsës. Baba mungesa jotë po vërehet çdo ditë e më shumë e ti s’mund ta dish. Do të të dua gjithmonë… “, ka shkruar ajo.

Ndryshe Beatrix jeton më nënën e saj dhe vëllain, Albanin që janë një familje e mrekullueshme.