“ZOT, FALEMINDERIT”/ Klea Huta publikon disa nga momentet më të bukura krah Elgitit (VIDEO) – AlpeGossip
“ZOT, FALEMINDERIT”/ Klea Huta publikon disa nga momentet më të bukura krah Elgitit (VIDEO)

“ZOT, FALEMINDERIT”/ Klea Huta publikon disa nga momentet më të bukura krah Elgitit (VIDEO)

Elgit Doda dhe Klea Huta që kur bënë publike lidhjen e tyre të dashurisë janë kthyer në një nga çiftet më të dashura të showbizit shqiptar.

Çastet e tyre të lumtura sigurisht që janë të panumërta, mirëpo Klea së fundmi na e ka shuar kureshtjen të gjithëve duke ndarë me ndjekësit disa prej tyre në Instagram.

Bukuroshja ka publikuar në llogarinë e saj një kolazh fotosh ku të dy shfaqen në vende të ndryshme dhe shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.

“Dashni në 2019-ën”- mbishkruan Klea dhe gjithashtu falënderon Zotin për momentet pranë Elgitit.

View this post on Instagram

Zot, faleminderit!

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on

 

Pas këtyre imazheve romantike, hë, na thoni! Kujt nuk iu bënë sytë me zemra?