Festë e madhe në familjen Fejzullahu! Mami Ariana publikon pamjet (FOTO) – AlpeGossip
Festë e madhe në familjen Fejzullahu! Mami Ariana publikon pamjet (FOTO)

Festë e madhe në familjen Fejzullahu! Mami Ariana publikon pamjet (FOTO)

Vajza e madhe e Ermal Fejzullahut Buna, feston sot ditëlindjen e saj.

Ermali dhe bashkëshortja e tij, Ariana, i organizuan një festë madhështore të bijës, me rastin e 7-vjetorit.

Ariana postoi fotografi nga festa, në llogarinë e saj në Instagram, me përshkrimin “urime ditëlindjen Buna”.

Në foto shihet e gjithë familja, Ermali, Riana dhe 3 fëmijët. Nuk kanë munguar urimet nga miqtë dhe fansat, por i veçantë është edhe urimi i babi Ermalit:

“Urime Buna princesha e babit i bofsh 100 e lumtur bashkë me gjithë femijët botës”.