Lori Hoxha ju tregon fiksimin e saj më të fundit, do ta adhuroni (FOTO) – AlpeGossip
Lori Hoxha ju tregon fiksimin e saj më të fundit, do ta adhuroni (FOTO)

Lori Hoxha ju tregon fiksimin e saj më të fundit, do ta adhuroni (FOTO)

Lori Hoxha është një nga femrat e njohura shqiptare që kurohet deri në detajin më të fundit.
Veshjet e saj të zgjedhura me shumë shijë dhe prë më tepër kanë çmime të kripura, me përjashtim të ndonjë rasti të rrallë.

Lori na ka treguar fiksimin e fundit dhe ka të bëjë me thonjtë. Nëse do të jesh ‘IN’ përdor këtë nuancë në bezhë në ngjyrë pjepri, si Lori.

Teksa ka ndarë në Snap Chat duart e saj të rregulluara, Lori ka theksuar se kjo ngjyrë kaq klas është fiksimi saj.