MË MIRË E ËMA SE E BIJA/ Nëna e Ritës çmend rrjetin me fotot me rroba banjo – AlpeGossip
MË MIRË E ËMA SE E BIJA/ Nëna e Ritës çmend rrjetin me fotot me rroba banjo

MË MIRË E ËMA SE E BIJA/ Nëna e Ritës çmend rrjetin me fotot me rroba banjo

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, është padyshim një ndër personazhet më të dashur për publikun. Ajo gjatë kësaj periudhe ka publikuar një sërë këngësh që janë kthyer në hite dhe janë pëlqyer nga të gjithë.

Së fundmi, këngëtarja ka vendosur që të largohet nga  puna për disa ditë dhe ka nisur pushimet me familjen e saj. Ajo ka publikuar foto nga Malibu, mirëpo vëmendjen e të gjithëve e ka marr nëna e saj, Vera.

Vera ka postuar së fundmi disa foto ku shihet së bashku me Ritën teksa të dyja ecin në breg të detit. Nënë e bijë janë të veshura me rroba banjo dhe në sy bien format perfekte të Verës dhe shumë fansa e kanë konmplimentuar atë duke thënë se ngjan në një moshë me vajzën e saj.