“DUHET PASAPORTË SHQIPTARE”/ Anxhelina Hadërgjonaj ka vetëm shtetësi amerikane (FOTO) – AlpeGossip
“DUHET PASAPORTË SHQIPTARE”/ Anxhelina Hadërgjonaj ka vetëm shtetësi amerikane (FOTO)

“DUHET PASAPORTË SHQIPTARE”/ Anxhelina Hadërgjonaj ka vetëm shtetësi amerikane (FOTO)

Anxhelina Hadërgjonaj ka lindur dhe është rritur në Amerikë. Megjithatë siç duket një pjesë e madhe e njerëzve nuk e dinë ende këtë gjë. Anxhelina ka publikuar në ‘Instagram’ një biletë udhëtimi dhe pasaportën amerikane. Menjëherë pas kësaj kanë vërshuar mesazhet e urimit, por këngëtarja u ka treguar të gjithëve se ky është një lajm i vjetër. Pavarësisht se është shqiptare ajo ka vetëm shtetësi amerikane dhe tani në të vërtetë i duhet një pasaportë shqiptare.

“Ka njerëz që më përgëzojnë për shtetësinë amerikane. Faleminderit, por ky është një lajm i vjetër. Km lindur atje dhe kjo është e vetmja shtetësi që kam dhe kam pasur që nga lindja. Me gjithë ato që u tha na duhet pasaportë shqiptare tani”, – ka shkruar Anxhelina.