NJËRA PAS TJETRËS/ Motra tjetër e Kardashians shpërndan videon prekëse me këngën e Ylli Limanit – AlpeGossip
NJËRA PAS TJETRËS/ Motra tjetër e Kardashians shpërndan videon prekëse me këngën e Ylli Limanit

NJËRA PAS TJETRËS/ Motra tjetër e Kardashians shpërndan videon prekëse me këngën e Ylli Limanit

Ditën e djeshme, ylli i “Keeping Up With The Kardashians”, Kortney Kardashian, ka postuar në “Instastory” një video prekëse të një çifti në Ukrainë.

Detaji që bëri më shumë përshtypje është se videoja në sfond ka këngën e Ylli Limanit me titullin “Vonë”.

Kjo gjë nuk i shpëtoi as Yllit dhe fansave të këngëtarit. Ai ripostoi në Instagramin e tij, ‘story’-n që vet Kortney Kardashian shpërndau në faqen e saj, duke e etiketuar.

Kjo video zemër thyese është bërë virale me këngën time ‘Vonë’”, ka shkruar Ylli në mbishkrimin e një postimi tjetër.

Por ditën e stome, pikërisht të njëjtën video, ka postuar edhe motra e Kortney-t, Kendall Jenner, në “Instastory”-n e saj.

Video emocionale është bërë virale në rrjetet sociale, ndërsa detaji që merr vëmendjen është se shoqërohet në sfond nga kënga “Vonë” e artistit shqiptar, Yll Limani.

Kujtojmë që në dhjetor të vitit që lamë pas Ylli lançoi “EP” me gjashtë këngë të reja, e që u mirëpriten nga fansat e tij.

E gjithë bota është në mbështetje të Ukrainës dhe shumë vende kanë marrë ngjyrat e flamurit të Ukrainës për të shfaqur suportin e tyre.