E KUQE SI BLEONA!/ E veshur vetëm me të brendshme, këngëtarja na njofton për… (FOTO) – AlpeGossip
E KUQE SI BLEONA!/ E veshur vetëm me të brendshme, këngëtarja na njofton për… (FOTO)

E KUQE SI BLEONA!/ E veshur vetëm me të brendshme, këngëtarja na njofton për… (FOTO)

Bleona Qereti është një ndër femrat më të famshme të showbizit shqiptar që e ka shtrirë famën e saj dhe përtej kontinentit europian.
Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku publikon shpeshherë foto provokuese dhe jo rrallë shkakton debate me postimet e saj.

Së fundmi në rrjetin social Instagram Bleona njoftoi fansat që shumë shpejt publikohet kënga e saj e re.

Ajo ishte veshur në të brendshme të kuqe, me të cilat dukej tejet joshëse, ndërsa zbuloi edhe titullin e këngës.

“Monster…publikohet së shpejti…qëndroni”, ka shkruar ajo mbi foto.

View this post on Instagram

Monster … out soon – stay tuned 🔥

A post shared by Bleona (@bleona) on