"NUK MUND TË KËNAQESH ME GJOKSIN E SAJ"/ Drake puth në buzë një të mitur, i fansat kthehen kundër - AlpeGossip
“NUK MUND TË KËNAQESH ME GJOKSIN E SAJ”/ Drake puth në buzë një të mitur, i fansat kthehen kundër

“NUK MUND TË KËNAQESH ME GJOKSIN E SAJ”/ Drake puth në buzë një të mitur, i fansat kthehen kundër

Pak ditë më parë në një nga koncertet e tij, Drake ngjiti në skenë një fanse. Siç e ka bërë traditë, ai e puthi atë në buzë dhe kjo mjaftoi që të gjithë t’i vihen kundër.

Vajza në fjalë ishte minorene dhe nga videoja që po qarkullon në rrjetet sociale, duket se reperit i ka pëlqyer ky fakt. Ai nuk ka nguruar ta përkëdhelë nga qafa dhe më pas t’i japë puthje në buzë.

“Drake është i neveritshëm, vajza i tha se është nën moshë”.

“Ai duhet të shkojë në burg”.

“Nuk mund të kënaqesh me gjoksin e një të miture”, janë këto disa nga komentet që shoqërojnë videon.