NDRYSHON TOTALISHT/ Çfarë i ka ndodhur aktorit të njohur: Me sy të akullt dhe… (FOTO) – AlpeGossip
NDRYSHON TOTALISHT/ Çfarë i ka ndodhur aktorit të njohur: Me sy të akullt dhe… (FOTO)

NDRYSHON TOTALISHT/ Çfarë i ka ndodhur aktorit të njohur: Me sy të akullt dhe… (FOTO)

Aktori i njohur hollivudian Johnny Deep na vjen me një look komplet ndryshe nga sa e kemi parë herët tjera.

Aktori shfaqet në publik me flokë të bardhë platin, sy të akull, me një kapotë të zezë dhe me një shkop në dorë. Ky transformim vjen si shkak i projektit tij të radhës. Johnny Deep ka ardhur nën petkun e një “batakçiu”, personazhit që do të luajë në filmin fantastiko-shkencor “Krimet në Grindelwald”.