NUK JANË “TË ZAKONSHME” / Njihuni me çizmet që do veshim të gjithë këtë vjeshtë dhe dimër (FOTO) – AlpeGossip
NUK JANË “TË ZAKONSHME” / Njihuni me çizmet që do veshim të gjithë këtë vjeshtë dhe dimër (FOTO)

NUK JANË “TË ZAKONSHME” / Njihuni me çizmet që do veshim të gjithë këtë vjeshtë dhe dimër (FOTO)

Nëse keni filluar që tani të shihni për çizmet e vjeshtës dhe të dimrit, ndaloni nëse gjithçka po kërkoni janë ato të zakonshmet.

Këtë sezon, çizmet duhet të bëjnë diferencën nga gjithë pjesa tjetër e pamjes. Teksa ecni do të dukeni si princeshë pop-i e viteve ’80-të.Ose, si Rihanna, nëse kështu tingëllon më bukur!

 

Nëse mendoni se janë vetëm për në darkë, mendoni gabim! Trendi i ri i çizmeve është ky!

Ekstravagante dhe me printe që bien në sy.

Siç e shihni, këtë sezon gjithë fuqia e look-ut do të jetë tek çizmet!