DO ”VINI DUART NË KOKË”/ Olsi Bylyku sapo na prezantoi me sozinë e tij dhe janë si dy pika uji (FOTO) – AlpeGossip
DO ”VINI DUART NË KOKË”/ Olsi Bylyku sapo na prezantoi me sozinë e tij dhe janë si dy pika uji (FOTO)

DO ”VINI DUART NË KOKË”/ Olsi Bylyku sapo na prezantoi me sozinë e tij dhe janë si dy pika uji (FOTO)

Tashmë është kthyer në diçka normale që personazhet tona publike të gjejnë sozitë e tyre.

Këtë herë, rradhën e paska patur aktori i humorit Olsi Bylyku.

Olsin e kanë krahasuar me Eugenio Derbez dhe me sa mund të shohim ngjashmëria është vërtetë e madhe.

  

 

/AlpeGossip.al