Me flamur KUQ E Zi e me valle SHQIPTARE, Rita Ora “djeg” skenën: Të dua Shqipëri… (VIDEO) – AlpeGossip
Me flamur KUQ E Zi e me valle SHQIPTARE, Rita Ora “djeg” skenën: Të dua Shqipëri… (VIDEO)

Me flamur KUQ E Zi e me valle SHQIPTARE, Rita Ora “djeg” skenën: Të dua Shqipëri… (VIDEO)

Një nga surprizat më të veçanta të koncertit të Rita Orës në Tiranë ka qenë remix i këngës së famshme Black Widow me tingujt e valles së Tropojës.

Në skenën te Sheshi Skënderbej është shfaqur flamuri gjigant kombëtar ndërsa Rita Ora dhe balerinat kanë nisur të kërcejnë nën tingujt e famshëm të “shotës”.