Disa vite nga humbja e tij, Aurela Gaçe publikon bisedën me Dr Florin: “Mik i’a dolëm” – AlpeGossip
Disa vite nga humbja e tij, Aurela Gaçe publikon bisedën me Dr Florin: “Mik i’a dolëm”

Disa vite nga humbja e tij, Aurela Gaçe publikon bisedën me Dr Florin: “Mik i’a dolëm”

Aurela Gace dhe i ndjeri Dr,Flori njiheshin për miqësinë mes tyre. Pas këngës së tyre “Origjinale” dy këngëtarët duket se kishin diskutuar faktin që të fusin muzikën shqiptare në clube dhe ta ngrinin lart atë.

 

Dhe sot pas kaq shumë kohësh Aurela vendosi të tregojë bisedën me Dr.Florin dhe t’i tregojë atij se ja ka dalë…

Qëllimi që ai kishte mbi muzikën u përmbush…