”DADDY’S LITTLE VERKU”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”DADDY’S LITTLE VERKU”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”DADDY’S LITTLE VERKU”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Lori Hoxha ka postuar një foto me kostumin e saj të Halloween ku duket me të vërtetë seksi por mesa duket një ndjekës nuk ndan të njejtin mendim.

Trejsi Sejdini ka ndarë me fansat e saj një foto nga mbrëmja e Halloween dhe në bluzën e saj shkruhet ”Monstra e vogël e babushit”. Një ndjekës mendon se më shumë i shkon një shkrim tjetër…

Aulona Musta ka ndarë me ndjekësit e saj një foto me bikini ku duket tepër në formë dhe seksi. Një ndjekëse ka patur diçka për ti thënë por as Aulona nuk ja ka lënë mangut. /AlpeGossip.al