“ZBULONI SEKRETET”/ Ja çfarë të vishni me xhinset e zeza që të dukesh si një parisiene (FOTO) – AlpeGossip
“ZBULONI SEKRETET”/ Ja çfarë të vishni me xhinset e zeza që të dukesh si një parisiene (FOTO)

“ZBULONI SEKRETET”/ Ja çfarë të vishni me xhinset e zeza që të dukesh si një parisiene (FOTO)

Të gjesh diçka për ta kombinuar me xhinset e zeza nuk është edhe aq e thjeshtë sa mund ta mendosh.

Veshjet në ngjyrë të zezë janë shpirti ynë binjak dhe xhinset nga ana tjetër janë gjithashtu fiksimi ynë më i madh.

Por kur i bën bashkë, bëhet disi e vështirë që të krijosh një look që të bjerë në sy dhe jo thjesht casual.

Për fat të mirë tendenca e xhinseve të zeza e ka pasur një ringjallje këtë vit në modë.

Vajzat franceze janë më tepër të pasionuara pas tyre dhe nëse doni dhe ju të keni një stil francez, atëherë po lexoni artikullin e duhur.

Më poshtë do të shihni kombinimet tona të preferuara:

Xhaketë e zezë+Bluzë e bardhë

Bluzë e bardhë oversize

 

Xhaketë e zezë lëkure +Këpucë të zeza me takë

 

Këmishë e bardhë në stil Viktorian

Rrip ngjyrë kafe +Këpucë të bardha

Një xhaketë sportive me logo

Një bluzë me vija që bën kontrast