“Ç’DI TË BËSH PËRVEÇSE TË HARXHOSH LEKËT E BABIT?” Përgjigja e Erikut i mbyll gojën fansit (FOTO) – AlpeGossip
“Ç’DI TË BËSH PËRVEÇSE TË HARXHOSH LEKËT E BABIT?” Përgjigja e Erikut i mbyll gojën fansit (FOTO)

“Ç’DI TË BËSH PËRVEÇSE TË HARXHOSH LEKËT E BABIT?” Përgjigja e Erikut i mbyll gojën fansit (FOTO)

Erik Fullani prej kohësh tashmë ka qenë një ndër personazhet më të komentuar në media për jetën e tij private dhe luksoze që bën. Ai prej muajsh është  përfolur për lidhjen me vajzën e Majlinda Bregut, Kejdën, me të cilën u kap shpesh herë mat.

Së fundmi, Eriku i është përgjigjur pyetjeve të fansave në Instagram ku dhe njëri prej tyre e ka pyetur atë: “Çfarë di të bësh në jetë përveçse të harxhosh lekët e babit?’, i ka shkruar ai teksa Eriku ka shkrirë së qeshuri fansat me përgjigjen e tij.

“Të harxhoj edhe të mamit”, ja ka kthyer Fullani, ndërsa e shoqëron postimin me një emoji që qesh me lot.