Bes Kallaku ironizon “lali Erin”: Sikur nuk e dinim që… – AlpeGossip
Bes Kallaku ironizon “lali Erin”: Sikur nuk e dinim që…

Bes Kallaku ironizon “lali Erin”: Sikur nuk e dinim që…

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku është bërë pjesë e nismës së Bashkisë së Tiranës sa i përket mbjelljes së pemëve.
Por në videon e publikuar ku ai dhe Erion Veliaj duket sikur sapo janë takuar, Besi ka ironizuar skenën e “improvizuar”.

“Oooooooo, sikur nuk e dinim qe do takoheshim… hahahaha ca skeme. I thashe, njoh une 5 investitor nga Fushe-Kruja edhe ta pyllezojn liqenin… por me nje kusht… haahhaah Erion Veliaj, “-ka shkruar Besi krahas videos së publikuar në rrjete sociale.

Videon shikojeni ketu