DO BËHET BABA PËR HERË TË PARË/ Ledri Vula poston FOTON nga Gjermani me mamanë e tij dhe shkruan: Më mungon… – AlpeGossip
DO BËHET BABA PËR HERË TË PARË/ Ledri Vula poston FOTON nga Gjermani me mamanë e tij dhe shkruan: Më mungon…

DO BËHET BABA PËR HERË TË PARË/ Ledri Vula poston FOTON nga Gjermani me mamanë e tij dhe shkruan: Më mungon…

Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha janë larguar drejt Gjermanisë, ku Sara do të sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë.

Nuk dihet nëse ata do të qëndrojnë atje për të rritur të voglën apo do të kthehen fillimisht në Kosovë, mirëpo gjithçka do të mësohet kur vajza e tyre të vijë në jetë.

Që tani, Ledrit ka nisur t’i mungojë e ëma, Xheraldina, me të cilën duket se flet shpesh në rrjete sociale.

Ata kanë zhvilluar një videocall me njëri-tjetrin, ndërsa Xheraldina ka ndarë foto nga biseda në llogarinë e saj në Instagram.

Të njëjtën foto e ka ripostuar dhe Ledri, duke i treguar publikisht mamasë së tij sa shumë i mungon.

“Më mungon”- shkruan reperi krahas fotos që na i shkriu zemrat të gjithëve.