Skena të nxehta dhe shumë pasion! Publikohen skenat e papritura nga klipi i ri i Ronela Hajatit (VIDEO) – AlpeGossip
Skena të nxehta dhe shumë pasion! Publikohen skenat e papritura nga klipi i ri i Ronela Hajatit (VIDEO)

Skena të nxehta dhe shumë pasion! Publikohen skenat e papritura nga klipi i ri i Ronela Hajatit (VIDEO)

Para dy dy ditësh, këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar këngën e saj të re me titull ‘Maje men’.

Me skena hot, lëvizje shumë pasion dhe melodi vërtet ritmike kënga është pëlqyer goxha dhe ka marrë vlerësime të shumta nga kolegët dhe fansat e këngëtares në Instagram.

Mirëpo ndonëse gjithçka nga jashtë duket ti ngjajë momenteve të perfeksionit edhe për të realizim duket se ka pasur një seri sfidash dhe këgëtarja është përballur me vështirësi gjatë xhirimeve të klipit, madje duket se një pjesë e klipit është xhiruar në ditët kur temperaturat ishin shumë të ulëta.

Ka qenë vetë Ronela Hajati e cila me anë të një postimi në Instagram ka treguar një moment nga prapaskenat e realizimit të këtij klipi duke e shoqëruar me mbishkrimin e zgjatur: “HAHAHAHA”.

Shijojeni…

HAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHA @talelliproduction @gertikoxhja 😂😂😂😂😂😂

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on