JETA LUKSOZE E LUANËS/ Këtë herë këngëtarja shfaqet me një ”Lamborghini” (FOTO) – AlpeGossip
JETA LUKSOZE E LUANËS/ Këtë herë këngëtarja shfaqet me një ”Lamborghini” (FOTO)

JETA LUKSOZE E LUANËS/ Këtë herë këngëtarja shfaqet me një ”Lamborghini” (FOTO)

Luana Vjollca prej vitesh vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave dhe çdo gjë që ka të bëjë me të, përbën kuriozitet për publikun. Sot Luana përveçse moderatore është dhe këngëtare e nga ky profesion fiton shumë.

Pak kohë më parë u zbulua se Luana fiton për një natë në koncert 5 mijë euro. Prandaj duke fituar kaq shumë këngëtarja ia ka lejuar vetes luksin e të udhëtuarit në vende të shtrenjta e të pasurit një makinë luksoze.

Sot Luana ka treguar se sërish ka ndryshuar makinë dhe tanimë zotëron një Lamborghini.

Pak ditë më parë ajo shijoi pushimet në Monaco, vendin ku shkojnë VIP-a me famë botërore ndërsa tani është rikthyer për të nisur punën me projektet e reja.