“MA BËRE DORËN SA TË HERKULIT”/ Oriola Marashi poston videon me tanga dhe fansat nuk ndalen me komentet – AlpeGossip
“MA BËRE DORËN SA TË HERKULIT”/ Oriola Marashi poston videon me tanga dhe fansat nuk ndalen me komentet

“MA BËRE DORËN SA TË HERKULIT”/ Oriola Marashi poston videon me tanga dhe fansat nuk ndalen me komentet

Oriola Marashi është një ndër femrat që ndez gjithmon rrjetet sociale.

Ajo publikon shpesh foto provokuese edhe joshëse të cilat komentohen shpesh nga ndjekësit.

Para disa minutash Oriola ka publikuar një video nga pishina ku tregon tb pasmet,fansat kanë reaguar me komentet e tyre.

Një ndjekës i bën komentin epik:” Ma bëre dorën si tk Herkulit”

Pick a caption for me …

A post shared by Oriola Márashi (@oriolamarashi) on