DASMA E RREPERIT KOSOVAR/ Çfarë veshën të ftuarit në dasmën e Elitës dhe Gjikos? – AlpeGossip
DASMA E RREPERIT KOSOVAR/ Çfarë veshën të ftuarit në dasmën e Elitës dhe Gjikos?

DASMA E RREPERIT KOSOVAR/ Çfarë veshën të ftuarit në dasmën e Elitës dhe Gjikos?

Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre në praninë e shumë të ftuarve.

E fytyrat publike nuk munguan në dasmën e madhe. Nga reperët miq të Gjikos deri tek politikanët si në rastin e kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmeti, të ftuarit ishin të shumtë.

Por si u dukën disa prej tyre?

Shikoni fotot më poshtë: