PËR HERË TË PARË ME BIKINI/ Greta Koçi lë të gjithë me gojë hapur në klipin e ri – AlpeGossip
PËR HERË TË PARË ME BIKINI/ Greta Koçi lë të gjithë me gojë hapur në klipin e ri

PËR HERË TË PARË ME BIKINI/ Greta Koçi lë të gjithë me gojë hapur në klipin e ri

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, emrin e të cilës mbajnë hite të njohura, Greta Koçi ka publikuar sot videoklipin e saj më të ri me titull “Mos m’thirr”. Kënga shumë ritmike ka marrë menjëherë pëlqimin e publikut, por ajo që ka rënë në sy është pamja e Gretës.

Për herë të parë Gretën e shohim me bikini në një videoklip duke treguar kështu trupin me linja perfekte.

Greta shfaqet duke kërcyer me një grup kërcimtaresh, e veshur me bikinit e zeza, një xhaketë dhe syze, një stil ky shumë modern.

Ndiqni më poshtë videoklipin e ri të Gretës.