FILLON SË SHPEJTI/ Lori Hoxha zbulon pamjet nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’ – AlpeGossip
FILLON SË SHPEJTI/ Lori Hoxha zbulon pamjet nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’

FILLON SË SHPEJTI/ Lori Hoxha zbulon pamjet nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother VIP 2”, Lori Hoxha ka zbuluar në rrjete sociale disa copëza nga shtëpia më e famshme në Shqipëri. Ajo ka publikuar pamje nga ndërtesa ku duket qartë se punimet vazhdojnë.

Fillon së shpejti, Lori Hoxha zbulon pamjet nga shtëpia e 'Big

Moderatorja Arbana Osmani ka treguar se reality show pritet të fillojë brenda këtij viti dhe tashmë kanë filluar të zbulohen emrat e banorëve. Deri më tani është bërë i ditur emri i Kiara Titos dhe i Jori Dellit.

Fillon së shpejti, Lori Hoxha zbulon pamjet nga shtëpia e 'Big

Fillon së shpejti, Lori Hoxha zbulon pamjet nga shtëpia e 'Big