“KUR MUNDOHESH TË MBASH “PO*DHËT PRANË NJË VAJZE TË BUKUR”/ Flet adoleshenti që u bë meme (FOTO) – AlpeGossip
“KUR MUNDOHESH TË MBASH “PO*DHËT PRANË NJË VAJZE TË BUKUR”/  Flet adoleshenti që u bë meme (FOTO)

“KUR MUNDOHESH TË MBASH “PO*DHËT PRANË NJË VAJZE TË BUKUR”/ Flet adoleshenti që u bë meme (FOTO)

Një i ri, cili përfundoi duke u bërë meme ndërkombëtare në moshën 16-vjeçare, ka treguar prapaskenat e fotos.

Fotoja e tij duke u shtrënguar aq shumë sa i kishin dalë damarët në fytyrë bëri xhiron e rrjetit vetëm pak muaj pas publikimit në rrjetet sociale.

Shumica e memeve vinin me mbishkrimin: Kur mundohesh të mbash një po*dhë në prani të një vajze të lezetshme të klasës.

Nxënësi në foto tashmë është 20-vjeç dhe është identifikuar si Michael McGee.

McGee shpjegoi për UNILAD:

Epo, djali që bëri foton ishte një shok i miri i imi që prej se u shpërngula fillimisht këtu në Teksas, dhe ai e dinte që unë isha i mirë me mimikat e fytyrës. Ai donte që të bënte diçka gazmore për në tëitter dhe më tha që të bëja fytyrën. Ai e postoi foton dhe pas gati tre muajsh fotoja shpërtheu gjithandej.