LUIZIT I DHUROHET LUANI NË PRISHTINË/ Olta se lë pa komentuar (VIDEO) – AlpeGossip
LUIZIT I DHUROHET LUANI NË PRISHTINË/ Olta se lë pa komentuar (VIDEO)

LUIZIT I DHUROHET LUANI NË PRISHTINË/ Olta se lë pa komentuar (VIDEO)

Premiera e filmit ‘Në Kuadër të Dashurisë’ këtë mbrëmje u zhvendos në Prishtinë. Ata që tërhoqën vëmendje ishin sigurisht protagonistët e filmit, Luiz dhe Olta.

Duket se as ‘puthja’ nuk i paska ftohur ‘gjakrat’ mes tyre, pasi në një moment teksa po kalonin në tapetine kuq ku gjetën kohën të përshëndeteshin edhe me fansat, këta të fundit i dhurojnë Luizit një bluzë me figurën e ‘Luanit’, teksa Olta e cila kalon aty pranë nuk kursehet dhe e lë një koment, pasi e quan ‘mace’.

VIDEO