Aktori i 2XL i drejtohet mësueses së matematikës: O ku*v ti më the që nuk bëhem, tani jam… (VIDEO) – AlpeGossip
Aktori i 2XL i drejtohet mësueses së matematikës: O ku*v ti më the që nuk bëhem, tani jam… (VIDEO)

Aktori i 2XL i drejtohet mësueses së matematikës: O ku*v ti më the që nuk bëhem, tani jam… (VIDEO)

Në rrjetet sociale shohim se shumë prej personazheve të njohur urojnë mësuesit e fytre për Festën e 7 Marsit. Disa kanë kujtuar mësuesit e parë disa të tjerë kanë uruar në përgjithësi, por ka edhe nga ata që duan ti thonë mësueseve diccka që nuk ja kanë thënë kurrë më parë.

Këtë gjë ka bërë aktori i apartamentit 2XL, Visjan Ukcenaj. Me rastin e 7 Marsit ai ka publikuar në Insta Story një video, në të cilën ka një mesazh për mësuesen e matematikës.

“Doja ti thoja zyshës së Matematikës: Hë mi zyshe, ti që the nuk bëhem si njeri, e shef mi fillova nga fundi dhe tani jam këtu k*rv”.

Pra, mëngjesi i Visjanit ka nisur me plot humor edhe pse mund të duket sikur ai ka nxjerrë mllefin që ka mbajtur ndërvite për mësuesen e matematikës.