“PROVOJE DHE NUK KE PËR T’U ZHGËNJYER”/ Luizi i kërkon Kiarës të flenë bashkë, ja reagimi i moderatores – AlpeGossip
“PROVOJE DHE NUK KE PËR T’U ZHGËNJYER”/ Luizi i kërkon Kiarës të flenë bashkë, ja reagimi i moderatores

“PROVOJE DHE NUK KE PËR T’U ZHGËNJYER”/ Luizi i kërkon Kiarës të flenë bashkë, ja reagimi i moderatores

Teksa ditët kalojnë, duket se raportet mes Kiarës dhe dhe Luizit në shtëpinë e Big BrotherVIP po bëhen më të afërta.

Këngëtari dhe moderatorja sot kanë biseduar shtruar për këtë gjë, teksa Luizi i ka kërkuar asaj që të flenë bashkë. Kjo kërkesë është refuzuar nga Kiara duke thënë se ajo nuk është e bindur për atë që ndien për Luizin Teksa ai i ka kërkuar ta puthe në faqe, Kiara i ka dhënë thjesht një përqafim.

“Do me më rikthy buzëqeshjen, me qen i lumtur gjithmonë? Ore gjithmonë, vetëm po u zgjova me Kiarën. Thashë po u zgjova jo me e ngrënë. Nuk është send, nuk thashë dua një arush me fjet me të. Pse kur thuhet du me fjet merret kështu pa nënkuptim?”, tha Luizi në sy të Kiarës dhe Ronaldos.

Luizi: Unë e di çfarë shoh si të shoh e çfarë ndiej kur jam me ty.

Kiara: Po nuk është bindëse

Luizi: Provoje dhe s’ke për t’u zhgënjyer

Kiara: Pse ta provoj kur s’jam e bindur as unë? Ça të provoj?

Luizi: Provoje vetëm një herë që të çohesh me mu, kaq!

Kiara: Ncuq.

Luizi: O Kiara po mirë meqë me fjet nuk fjete meqë me u çu nuk çohesh, të paktën një puthje në faqe. Të dukem si fans unë ty si njeri që lëshon drona? Ore më puth në faqe. Kkaq të vështirë e ke me më puth në faqe me më thënë mirëmëngjesi?

Ajo i është përgjigjur me shenja kësaj kërkese me një puthe në ajër nga larg dhe një shenjë zemre me dy duar.

Luizi: Zgjidh faqen me më puth ti se unë nuk të puth as nuk bëj lojëra shpejtësie.

Kiara: Një përqafim do ta jap.