FRYMËZUESE/ Ja çfarë e mbush me pozitivitet Jon Gjebrean… (FOTO) – AlpeGossip
FRYMËZUESE/ Ja çfarë e mbush me pozitivitet Jon Gjebrean… (FOTO)

FRYMËZUESE/ Ja çfarë e mbush me pozitivitet Jon Gjebrean… (FOTO)

Gjithsecili nga ne ka persona të veçantë, histori frymëzuese apo njerëz rrotull vetes që na bëjnë të ndihemi mirë, të plotësuar dhe të motivuar në çdo kohë dhe vend. Disa i bëjmë publike, e të tjera përpiqemi t’i rezervojmë me fanatizëm, për t’i ruajtur ashtu të shenjta, siç janë. Me sa duket edhe për Jon Gjebrean vlen i njëjti rregull! Ai ka postuar në instastory, një foto me një dedikim frymëzues për personin më special në jetën e tij, siç është e ëma, Anila Gjebrea. Duke ju referuar profilit të saj zyrtar në instagram, ai është i mbushur me shprehje unike dhe plot pozitivitet, diçka që Jonin e bën të ndihet mirë dhe i plotësuar.

Kaq ka mjaftuar që edhe ai të ndaj me të gjithë ndjekësit virtual një foto në të cilën ka shkruar: “I vetmi profil që më mbush me pozitivitet”. Dhe e ka fjalën për faqen me qindra ndjekës së mamasë së tij, Anila Gjebrea.