ENI ÇOBANI KA NISUR PUSHIMET/ Juristja poston foton e parë me rrobabanjo – AlpeGossip
ENI ÇOBANI KA NISUR PUSHIMET/ Juristja poston foton e parë me rrobabanjo

ENI ÇOBANI KA NISUR PUSHIMET/ Juristja poston foton e parë me rrobabanjo

Juristja shumë e dashur për shqiptarët, Eni Çobani ka nisur prej disa ditësh pushimet dhe nga këto ditë relaksi ka postuar shpesh foto, herë duke pozuar në vende të mrekullueshme e herë nga deti.

Në foton e fundit Eni shfaqet me rroba banjo të zeza trup, kapele të bardhë dhe varëse teksa pozon buzë detit.

“Gjerat perfundojne, njerezit ndryshojne, po a e dini cfare? Jeta vazhdon”, është mesazhi që juristja ka dhënë për fansat e saj.

Eni ka marrë komplimenta të shumta nga komentuesit të cilët i shprehin dhe admirimin që kanë ndaj saj.