U PËRFOL NJË MARTESË MES KEJDËS DHE ERIKUT/ Majlinda Bregu reagon – AlpeGossip
U PËRFOL NJË MARTESË MES KEJDËS DHE ERIKUT/ Majlinda Bregu reagon

U PËRFOL NJË MARTESË MES KEJDËS DHE ERIKUT/ Majlinda Bregu reagon

Ditën e djeshme u përfol në media se vajza e Majlinda Bregut, Kejda i ka dhënë fund beqarisë me Erik Fullanin. Shkak u bë një foto e postuar nga Kejda ku shfaqej një nuse e një dhëndër.

Pasi lajmi për martesën e tyre qarkulloi me shpejtësi në portale, Majlinda Bregu ka reaguar sot me një foto në Instagram ku shkruhet: “Fakti që kandilët e detit kanë jetuar për 650 milion vjet, pavarësisht se nuk kanë tru, i jep shpresë shumë njerëzve”.

Kjo ka bërë që sot të përflitet se me këtë postim i Bregut ka lidhje me lajmet që qarkulluan megjithatë mund të jetë edhe thjesht një mesazh që ish-deputetja preferoi ta ndajë me ndjekësit.