SI RRALLËHERË/ Sara Hoxha publikon FOTO në momente intime me Ledion Liçon – AlpeGossip
SI RRALLËHERË/ Sara Hoxha publikon FOTO në momente intime me Ledion Liçon

SI RRALLËHERË/ Sara Hoxha publikon FOTO në momente intime me Ledion Liçon

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto në momente intime, ku ajo dhe Ledioni shfaqen duke u puthur. “Dashuria ime”, ka shkruar Sara krahas fotos së ëmbël.

Kujtojmë se dyshja kanë tre vite të martuar dhe janë prindër të dy fëmijëve, London dhe Roman.