Pas sherrit me mikeshën e saj Baby G nuk përmbahet: “Kush jeni ju…?”(FOTO) – AlpeGossip
Pas sherrit me mikeshën e saj Baby G nuk përmbahet: “Kush jeni ju…?”(FOTO)

Pas sherrit me mikeshën e saj Baby G nuk përmbahet: “Kush jeni ju…?”(FOTO)

Baby G këngëtarja e njohur shqiptare e cila kohët e fundit bëri bujë në mediat rozë pas sherrit të dhunshëm me ish – mikeshën e saj Bleta Gashi, duket se e ka lënë pas krahëve këtë histori tashmë.

Vetë pak orë më parë ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një foto ku fytyra e saj është e ndarë në mes dhe brenda duket sikur ka një alien.

“Bos i vetes time… Kush jeni ju?” – shkruan Baby G krahas fotos së publikuar.