SHIKONI ME VËMENDJE/ Mund ta kuptoni ndryshimin që ka bërë Xhemi Shehu në fytyrë? – AlpeGossip
SHIKONI ME VËMENDJE/ Mund ta kuptoni ndryshimin që ka bërë Xhemi Shehu në fytyrë?

SHIKONI ME VËMENDJE/ Mund ta kuptoni ndryshimin që ka bërë Xhemi Shehu në fytyrë?

Xhemi Shehu është padyshim një nga moderatorët më të bukura të ekranit dhe ndër më të dashurat për publikun. Edhe pse jetën private përpiqet ta mbajë larg syrit të publikut, sërish Xhemi është ndër më të komentuarat në media e ndër më të ndjekurat në rrjete sociale.

Së fundmi në rrjete sociale Xhemi ka postuar një foto ku duket mahnitëse dhe komplimentat nga ndjekësit kanë qenë pafund. Mirëpo e vutë re një ndryshim në fytyrën e moderatores?

Xhemi ka vendosur pirsing i cili është thuajse i padukshëm, por që i shkon shumë.

Është hera e parë që Xhemi shfaqet me një pirsing dhe duhet thënë se ky është një look komplet tjetër nga ai i cili jemi mësuar ta shohim.