PRITET TË PUBLIKOJË KËNGËN E RE/ Elvana Gjata sjell bashkëpunimin me artistët ndërkombëtar (FOTO) – AlpeGossip
PRITET TË PUBLIKOJË KËNGËN E RE/ Elvana Gjata sjell bashkëpunimin me artistët ndërkombëtar (FOTO)

PRITET TË PUBLIKOJË KËNGËN E RE/ Elvana Gjata sjell bashkëpunimin me artistët ndërkombëtar (FOTO)

Elvana Gjata e ka gati këngën e re dhe këtë herë vjen në bashkëpunim me dy artistë shumë të njohur rumin, Sickotoy dhe Inna.

“Papa” mban titullin kënga që pritet të publikohet këtë të shtunë e të kthehet në një hit vere.

Elvana publikoi vetëm pak sekonda nga kënga, e cila duket ritmike dhe tipike për stinën e verës.

“Të shtunën”, shkroi ajo në një postim tjetër duke i lënë fansat në pritje edhe për pak kohë deri në publikimin e këngës.