NUDO DHE ME PETALE/ Vip-et që guxuan me pozën super seksi: Klaudia Pepa dhe… – AlpeGossip
NUDO DHE ME PETALE/ Vip-et që guxuan me pozën super seksi: Klaudia Pepa dhe…

NUDO DHE ME PETALE/ Vip-et që guxuan me pozën super seksi: Klaudia Pepa dhe…

Së fundmi edhe këngëtarja Dafina Zeqiri u është bashkuar femrave të cilat pozuan nudo nën petale. Mirëpo nuk janë të paktat rastet kur femrat e showbizit kanë zgjedhur të bëjnë një foto artistike bashkë me petale të kuqe.

Disa kanë zgjedhur të pozojnë në shtrat dhe disa të tjera në vaskë dhe komplet lakuriqë. Nuk e dime nëse vajzat po kopjojnë njëra tjetrën apo  “fotoja me petale” u është kthyer në mani.

Gjithsesi nuk mund ta mohojm që duken super seksi dhe kanë çmendur gjithë rrjetet.

Ne ju njohim me disa  nga vip-et që realizuan një foto artistike nudo hde nën petale.

Klaudia Pepa

Fjolla Morina

Bleona Qereti

Roza Lati

Genta Ismajli

Dafina Zeqiri

AlpeNews.al