Gati të TRONDISI opinionin! Bleona Qerreti përfundon librin me politikanët që ka ndarë shtratin dhe të fshehtat e… (FOTO) – AlpeGossip
Gati të TRONDISI opinionin! Bleona Qerreti përfundon librin me politikanët që ka ndarë shtratin dhe të fshehtat e… (FOTO)

Gati të TRONDISI opinionin! Bleona Qerreti përfundon librin me politikanët që ka ndarë shtratin dhe të fshehtat e… (FOTO)

Bleona Qeretit ka disa vite se ka nisur të shkruajë në libër autobiografik për çdo person publik që ka pasur ndikim në jetën e saj, me emra të plotë dhe konkretë. Libri është i fokusuar në aspektin erotik dhe personal.

Këngëtarja Bleona Qereti ka paralajmëruar botimin e librit dy vjet më parë. Ajo ka deklaruar se do të rrëfejë gjithçka, pa dorashka dhe me emra konkretë, por politikanët, me të cilët ka pasur raporte. Bleona u ka dhënë edhe një mesazh të koduar ish-bandillëve të saj, duke thënë se “nuk do t’i kursej politikanët që kanë pasur punë me mua’.
Duket se këngëtarja e ka mbajtur fjalën pasi përmes një postimi në rrjete sociale ajo ka shkruar se tashmë libri është gati për publikim.

“Dhe kur kthehesh në një diamant, do ta shohësh sepse jeta duhej të bënte presion… shumë krenare dhe e lumtur që do të njoftoj se libri për jetën time, për të cilin të gjithë ju keni pritur, për kaq gjatë, është më në fund në rrugën e tij. Ka ardhur koha për t’i dhënë fund të gjitha perceptimeve të rreme për të gjitha aspektet e jetës sime, dhe të tregoj anën time të historisë. Ky libër është për të gjithë ata që refuzojnë të ‘mbahen në vendin e tyre’, dhe çfarë do të thotë për ta ‘Jo’, dhe refuzojnë të marrin ‘jo’-në si një përgjigje. Arma më e mirë që kam në jetën time është e vërteta!’, – ka shkruar Belona.

Megjithatë këngëtarja ende nuk ka bërë të ditur një datë fikse se kur do të publikohet libri i saj./AlpeNews.al