Iu publikua fotoja ku Fero i fuste duart, kush është “babushi” që mbush me tufa parash Baby G? – AlpeGossip
Iu publikua fotoja ku Fero i fuste duart, kush është “babushi” që mbush me tufa parash Baby G?

Iu publikua fotoja ku Fero i fuste duart, kush është “babushi” që mbush me tufa parash Baby G?

Baby G është një nga këngëtaret e cila njihet për këngët provokuese, dikur pjesë e labelit “OnRecords”.
Një nga fotot e saj më ët përfolura ka qenë ajo me reperin Fero, ku ky i fundit dukej me duart nën mbathjet e saj.

Ajo po punon aktualisht për këngën e re në ët cilën do ët shfaqet me një pamje tërësisht ndryshe.

Gordana ka postuar në Instagramin e saj një video ku falënderonte “babushin” për paratë dhe bënte të qartë se ishte një vajzë angleze, por megjithëse është rritur në Angli ajo ka një fshat i Kukësit.

Ajo shkruante nën videon të cilën e fshiu shpejt nga profili i saj:

Jam angleze falë babait tim nuk e kam nisur nga fundi, gjithmonë 3 hapa para. Unë flas fakte, ju flisni ëndrra”.