”JA ME KË MË TRADHËTON THIERRY”/ Hueyda bën deklaratën e papritur për partnerin – AlpeGossip
”JA ME KË MË TRADHËTON THIERRY”/ Hueyda bën deklaratën e papritur për partnerin

”JA ME KË MË TRADHËTON THIERRY”/ Hueyda bën deklaratën e papritur për partnerin

Prej kohësh artistja Hueyda El Saied është në një lidhje dashurie dhe shumë e lumtur. Partneri i Hueydas quhet Thierry dhe ka një marrëdhënie shumë të mirë edhe me djalin e artistes, Gabrielin i cili e thërret baba.

Mbrëmjen e djeshme Hueyda së bashku me djalin dhe partnerin festuan Halloween-in dhe pozuan me personazhe të frikshëm. Hueyda postoi një foto të Thierryt me një fantazmë dhe me humor shkroi: “Ja me kë më tradhëton Thierry sot”.

Në videot e publikuara nga Hueyda, Gabrieli duket shumë i lumtur teksa festojnë Halloween-in teksa Thierry e mban mbi supe.

Hueyda ka postuar edhe një foto ku familja shfaqen të tre së bashku.