MARTOHET MODERATORI SHQIPTAR ME TË DASHURIN/ Ja fotot e momentit të betimeve dhe prerjes së tortës – AlpeGossip
MARTOHET MODERATORI SHQIPTAR ME TË DASHURIN/ Ja fotot e momentit të betimeve dhe prerjes së tortës

MARTOHET MODERATORI SHQIPTAR ME TË DASHURIN/ Ja fotot e momentit të betimeve dhe prerjes së tortës

Përpara se “Top Select” të transformohej në “Pop Culture”, në krye të emisionit rinor ishin Kiara Tito, Liesa Haxhiasllani, Ardit Murataj dhe Mishel Rrena. Kiara, Arditi dhe Liesa qëndruan në ekran, ndërsa Misheli u largua nga Shqipëria.

Më 28 korrik të këtij viti, Misheli kurorëzoi në martesë lidhjen me të dashurin e tij, Tian Oliver Murray.

Shihni pamjet nga ceremonia e çiftit duke prerë tortën.