NUDO NË MES TË DETIT/ Roza Lati “ÇMENDI” ndjekësit me këto foto – AlpeGossip
NUDO NË MES TË DETIT/ Roza Lati “ÇMENDI” ndjekësit me këto foto

NUDO NË MES TË DETIT/ Roza Lati “ÇMENDI” ndjekësit me këto foto

Roza Lati  dallohet për natyrën e saj të çiltër dhe të drejtpërdrejt në media.

Moderatorja është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku poston foto të nxehta duke turbulluar ndjekësit.

Para disa minutash Roza ka publikuar dy foto ku shihet nudo në mes të detit.

Tatuazhet janë jeta ime: Shkruan krahas  fotos së postuar