Dikur e rrahu keq, tani Chris Brown i bën këtë kërkesë Rihanna-s (FOTO) – AlpeGossip
Dikur e rrahu keq, tani Chris Brown i bën këtë kërkesë Rihanna-s (FOTO)

Dikur e rrahu keq, tani Chris Brown i bën këtë kërkesë Rihanna-s (FOTO)

Ka mjaftuar vetëm një postim në “Twitter” dhe e gjitha bota po flet për Chhris Brown. Reperi i njohur së fundmi ka ftuar kolegët e tij në një turne ku të jenë të gjithe së bashku.

Por një prej personazheve me në emër në këtë listë ishte: RIHANNA!

Po, po Chris Brown po harron çdo gjë nga e kaluara dhe ka ftuar yllin botëror në një concert dhe jo vetëm ate por edhe Beyonce e Bruno Mars.

Kaq ka dashur dhe shumë fansa e kanë ‘sulmuar’ duke i thënë se nuk është në nivelin tyre, ishin fansat e Ririt ata që e ‘masakruan’ me këto komente, ndërsa shumë të tjerë janë shprehur se do të ishte super./intv.al/