KALON NATËN NË KLUB STRIPTIZMI/ Stine fton edhe fansat (FOTO) – AlpeGossip
KALON NATËN NË KLUB STRIPTIZMI/ Stine fton edhe fansat (FOTO)

KALON NATËN NË KLUB STRIPTIZMI/ Stine fton edhe fansat (FOTO)

Mbrëmja e djeshme për këngëtarin Stine duket se ka qenë një natë tipike meshkujsh. Së bashku me disa miqtë e tij, Stine ka vendosur që orët e vona të natës t’i kalojë në një ‘club’ striptizmi. Madje këngëtari nuk ka ngurruar që këtë ta ndajë me të gjithë ndjekësit e tij në rrjete sociale. Ai ka publikuar video dhe foto nga mbrëmja e djeshme.

Madje Stine i ka bërë reklamë ‘club’-it dhe u ka bërë thirrje të gjithëve të shkojnë. “Nëse nuk ke qenë ndonjëherë duhet ta provosh”, – shkruan këngëtari krahas videos të postuar në ‘InstaStory’.