LEKU SHESHIT/ Këngëtarët që u mbuluan me para në koncerte: Nga Sinani… – AlpeGossip
LEKU SHESHIT/ Këngëtarët që u mbuluan me para në koncerte: Nga Sinani…

LEKU SHESHIT/ Këngëtarët që u mbuluan me para në koncerte: Nga Sinani…

Të jesh këngëtar do të thotë të lindësh me fat jo vetëm se zoti të ka bekuar pë zërin por së fundmi fansat po i mbulojn nëpër koncerte me para.

Ndoshta jo të gjithë e kanë fatin ta përjetojn një situat të tillë por disa prej këngëtarët më të dashur për publikun e kanë treguar hapur.

Nëpër rrjetet sociale  disa këngëtar shqiptar kanë treguar me krenari se si mbulohen me para në koncert. Ndoshta do habiteni kur të shikoni se si i gjithë vendi mbulohet me euro  dhe dollar apo se si fshihen me fshesë .

Le të njohim të lindurit me “kemishe” të muzikës shqiptare.

Anxhela Peristeri

Big Mama

Shkurte Gashi

Sinan Hoxha

Aurela Gaçe

AlpeNews.al